PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 090
ocen
7,1 10 1 23090
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

nareszcie jakies sensowne propozycje w te swieta w tvp sie pojawiaja...

maciejfizjo

nom tez się ucieszyłam jak dowiedziałam się że coś takiego będzie na jedynce, może dlatego że spodobał mi się film Rocky i wszystkie jego części! pozdr.

maciejfizjo

szkoda tylko, że TVP wpadło na "genialny" pomysł puszczenia tego filmu o 23:30. film skończy się ok 2:00

a normalni ludzie (tacy, którzy pracują) o 6 muszą już wstać do roboty

więc pytam się
czy TVP nie mogła puścić tego filmu wczoraj, przecież nic interesującego nie puszczali (ani na TVP1, ani TVP2), to co im szkodziło nawet o północy to puścić, ale wczoraj gdzie każdy mógłby się wyspać bez dbania o to kiedy się obudzi następnego dnia

jak dla mnie to TVP pokazało znów brak dbania o klienta
dobry film to musimy go puścić o takiej godzinie, żeby prawie nikt go nie mógł obejrzeć, frajerzy

jak oni mają nas w dupie to my ich też
nie płaćmy abonamentu, bo na głupoty wydają naszą kasę

maciejfizjo

wie ktoś może jak się pa piosenka nazywa co leci w tle zapowiedzi tego filmu

maciejfizjo

już 15 minut temu miało się zacząć :/
co jest? może to z powodu żałoby narodowej? Ale przecież miała być dopiero po 24...

atratkiewicz

oglądałem film do 1.40, po czym już nie mogłem, bo zmęczony byłem.
Ogólnie to miał się zacząć o 23.20, a zaczął się chyba o północy. Myślę, że jakby się zaczął o tej godzinie, o której powinien, to bym dotrwał do końca. Szkoda, bo film podobał mi się. TVP zawiodło znów na całej linii, nie wspominając o tym, że mogli film puścić w święta, a nie w ich ostatnim dniu. Porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones