PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 093
oceny
7,1 10 1 23093
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Zaskoczyl mnie...

ocenił(a) film na 9

...Will Smith. Nie docenialem tego aktora. Dodatki DVD pokazuja, jak wiele wlozyl pracy w ta role i udowodnil, ze jest aktorem stworzonym do tej kreacji. Trudno mi pomyslec, kto moglby go tutaj zastapic.

ocenił(a) film na 10
Bobby_G

Widze ze zaskoczyl cie sam Will, a co z reszta filmu?? Co dla ciebie jest lepsze Will czy sam film??
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
wilqqu

Reszta mnie nie zaskoczyla, poniewaz spodziewalem sie dobrego filmu i jest to dobry film.
Co jest lepsze? Trudno powiedziec. Gdyby nie fakt, ze film ten jest biograficzny, ogladalbym go zapewne jako kolejna czesc Rocky'ego.
Chodzi mi tu glownie o ostatnia scene, gdy wszystko wskazuje na to, ze Ali padnie na deski, a tu zostaje mistrzem. Scenariusz rodem z Rocky'ego lub jemu podobnych. Dlatego uwazalem, ze rezyser po prostu musial ubarwic historie dla lepszej fabuly. Nic bardziej blednego. Sciagnalem ta walke z netu (George Foreman vs. Muhammad Ali 1974.10.30) i obejrzalem wnikliwie. Nawet jego oczko do dziewczyny niosacej numerek jest autentyczne. Walka jest niesamowita. Cos fantastycznego...
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Bobby_G

...Aaaaaaaa
Reszta walk tez jest wiarygodna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones