PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 090
ocen
7,1 10 1 23090
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Właśnie obejrzałem ten film dzieki Divxowi bo na pujście do kina nie ma szans w Polsce!! A to dla tego ze wytwórnia chce 10% kosztów produkcji (całkowity koszt 107 mln dolarów!!) wienc wontpie żeby jakaś sieć polskich kin zechciała wykupić ten film!! A sami wiecie ze jak sie pujdzie do kina gdzie jest sala 500 miejsc to czy to jest premiera czy pokaz przedpremierowy na filmie jest ok 10 osób!! wienc wontpie zeby im ssie to opłaciło! a pozatym to film okazał sie klapą w Francj i Angli wienc jeśli ktoś ma ochote obejrzeć ten film to (a warto!) to niech sobie z neta ściągnie albo zamówi na amazon.com dvd za jedyne 20$ i ustawi regiona na 1 zamiast 2 !
Pozdrawiam

krzysiekb

???
Nie wiem, czy robisz te błędy językowe specjalnie, czy po prostu jesteś słaby z ortografii, ale strasznie mi to przeszkadza!

miguel_2

???
a ty masz parkinsona czy tak sobie wysyłasz dwa razy tego samego posta???

krzysiekb

???
Nie wiem, czy robisz te błędy językowe specjalnie, czy po prostu jesteś słaby z ortografii, ale strasznie mi to przeszkadza!

miguel_2

heheh sorki ma dystortografie!!
Wiem, że robie dużo błendów, poprostu szybko pisze i nie zwracam uwagi na ortografie !!! sorki jeśli cie to denerwuje!! zaraz zobacze ile ich zrobiłem!!
Dzienki za uwage postaram sie poprawić :))
Pozdrowionka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones