PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 090
ocen
7,1 10 1 23090
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

każdy kto choć troche interesuje się boksem lub Muhammatm Ali wie że w 1965 w walce z Listonem znokałtował go w 1 rundzie a w filmie przebieg walki jest zmieniony co mi się nie spodobało. Mimo wszystko film jest dobry dla tego 8/10

macrox

przepraszam za moje 2 błędy ,, nie Tommy Liston a Sonny Liston ;P '' i nie ,, Muhammatm a Muhammadem '' ;P

ocenił(a) film na 8
macrox

hmmm no w filmie Ali walczy dwa razy z Listonem :> W tej drugiej walce rozłozył go w 1 rundzie :)

tak mi sie wydaje :)

ocenił(a) film na 9
szilom

No właśnie jak ty to oglądałeś? Interesujesz się tym boksem choć trochę? Masz tak idealnie odwzorowane walki (jak i inne sceny) w tym filmie, jak w żadnym innym. W tej z 1965 nawet stoi nad Listonem i wrzeszczy żeby wstawał - to najsłynniejsze zdjęcie z tej walki.

ocenił(a) film na 9
Picu

To najbardziej mi sie podobało w tym filmie. Wiele osób które nie interesują sie nie znajdą tych smaczków ale naprawdę przebieg walk, zachowanie, teksty Ali'ego. Wszystko to miało miejsce. Najwierniej oddany film biograficzny jaki widziałem. No i muzyka!!! Polecam.

ocenił(a) film na 10
alterego_3

"Ali" jest filmem dla mnie wybitnym. Podoba mi się sposób odwzorowania życia Muhammeda. To wielki człowiek był. Szkoda go mi. Parkinson i te sprawy. Ale cóż,boxer musi liczyć się ze wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones