PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 090
ocen
7,1 10 1 23090
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Smith wiarygodnie wypadł jako legenda boksu, widać było przygotowanie pod względem bokserskim jak i obserwacji zachowań i mimiki Alego. Zadziwiająco dobra kreacja van Peebles jako Malcolm X. 7/10.

wujaniek

Popieram , i dodałbym jeszcze , że muzyka świetnie była podłożona pod to co się w filmie działo , piękna końcówka z G.Foremanem.
Film dobry też 7/10

użytkownik usunięty
wujaniek

Dla mnie nawet 9/10, ale ja tam lubię dawać wysokie noty, jak coś mi się podoba. Obejrzałem sobie później kilka walk na youtube i zauważyłem, że trochę przegięli z różnicą wzrostu i masy między Alim i Foremanem, ten drugi wcale nie był takim "wielkoludem" ani wcale nie ruszał się jak mucha w smole. Te dwa aspekty w filmie przejaskrawiono. Poza tym Frazier był znacznie mniejszy od Alego niz Ali od Foremana. Will Smith nie jest tak "przypakowany" jak Ali, ale ruszał się w ringu świetnie naśladując Mistrza. Na youtube zauważyłem, że Ali faktycznie coś gadał do Foremana leżąć na linach- to musiał być kompletny świrus :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones